Screenshot 2022 01 05 at 18.49.09

SENIOR FRONT-END DEVELOPER/VECĀKAIS FRONTEND IZSTRĀDĀTĀJS/-A

  • Full-time
  • DEVELOPMENT
  • Riga

APRAKSTS:

AGCSOFT meklē Front-End izstrādātāju, kurš ir motivēts apvienot dizaina mākslu ar programmēšanas mākslu.

Bruto alga no 3650 EUR līdz 5830 EUR

PRASĪBAS:

  • Prasmīga izpratne par tīmekļa iezīmēšanu, (HTML5, CSS3, reaģējošs)
  • Labas zināšanas par mašīnrakstu
  • Pieredze ar priekšprocesoriem
  • Izpratne par BEM metodoloģiju
  • Pieredze ar Git
  • Pieredze ar React. Izpratne par plūsmu arhitektūru.
  • Pieredze ar RxJS
  • Redux Toolkit/Redux novērojama

PIENĀKUMI:

  • Jaunu uz lietotājiem vērstu līdzekļu izstrāde
  • Atkārtoti izmantojama koda un bibliotēku izveide turpmākai lietošanai
  • Nodrošināt UI/UX dizainu tehnisko iespējamību
  • Optimizējiet lietojumprogrammu, lai nodrošinātu maksimālu ātrumu un mērogojamību
  • Pārliecinieties, ka visi lietotāja ievades dati ir validēti pirms iesniegšanas aizmugursistēmā
  • Sadarbojieties ar citiem komandas locekļiem un ieinteresētajām personām

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Ļoti konkurētspējīgs atalgojums
  • Pārsteidzoša veselības apdrošināšanas polise (ietver zobu aprūpi un ārstniecisko masāžas terapiju)
  • 100% apmaksāta dalība sporta zālē un baseinā vai jebkura cita sporta aktivitāte
  • Jautra, draudzīga, starptautiska komanda
  • Iespēja attīstīties kā profesionālim
  • Lieliska, mierīga biroju vide Rīgā
  • Bezmaksas uzkodas un kafija
  • Bezmaksas autostāvvietas pie biroja

DESCRIPTION:

AGCSOFT looking for a Senior Front-End Web Developer who is motivated to combine the art of design with the art of programming.

Gross salary from 3650 EUR to 5830 EUR

Our expectations:

  • Proficient understanding of web markup, (HTML5, CSS3, responsive)
  • Good understanding of Typescript
  • Experience with preprocessors
  • Understanding BEM methodology
  • Experience with Git
  • Experience with React. Understanding Flux-architecture.
  • Experience with RxJS
  • Redux Toolkit/Redux Observable

Your responsibilities:

  • Develop new user-facing features
  • Build reusable code and libraries for future use
  • Ensure the technical feasibility of UI/UX designs
  • Optimise application for maximum speed and scalability
  • Assure that all user input is validated before submitting to back-end
  • Collaborate with other team members and stakeholders

We offer:

  • Highly competitive salary
  • Amazing health insurance policy (includes dental care and medical massage therapy)
  • 100% paid for gym
  • A friendly, international team
  • A chance to develop as a professional
  • A great, laid-back office environment in Riga
  • Free snacks and coffee
  • Free parking spaces near the office