QUALITY CONTROL EXPERT

  • Full-time
  • DTTRN

Responsabilități:

Quality Control Expert va fi responsabil de monitorizarea nivelului deservirii clienților în conformitate cu politicile și procedurile companiei. Va participa la identificarea aspectelor necesare de îmbunătățit, la dezvoltarea recomandărilor pentru îmbunătățirea calității deservirii clienților, la instruirea salariaților în acest sens.

  •  Evaluarea calității deservirii clienților în cadrul departamentelor: CS, CC și DC
  • Identificarea obiecțiilor si neajunsurilor
  • Analiza rezultatelor si elaborarea recomandărilor privind aspectele necesare de îmbunătățit
  • Participarea la elaborare, organizare și conducere de traininguri bazate pe rezultatele evaluărilor
  • Raportare

Experiența și aptitudini:

  • Experiența de lucru în domeniul creditării de minim 2 ani
  • Experiența în Quality Control constituie avantaj
  • Studii superioare
  • Abilitați analitice si de ascultare excepționale
  • Flexibil la schimbări si gestionare cu succes a priorităților
  • Microsoft Office - avansat
  • Cunoștința limbilor rusă si română la nivel avansat , cunoștința limbii engleza ar constitui un avantaj.

De ce Sebo:

  • Salariul motivant și pachet de beneficii atractive
  • Încadrare in echipa de profesioniști si in continua dezvoltare
  • Posibilitate de implementare celor mai bune practici si experiențe unui Grup internațional.