Screenshot 2022 01 05 at 18.49.09

DEVOPS ENGINEER/DEVOPS INŽENIERIS

  • Full-time
  • IT ADMINISTRATION
  • Riga

APRAKSTS:

AGCSOFT meklē DevOps inženieri, kas būtu gatavs palīdzēt mūsu projektiem uzsākt un uzturēt infrastruktūru un lietojumprogrammas publiskajos mākoņos. Ja jums patīk sekot līdzi jaunajām tehnoloģijām un ieviest tās vietā, kur tās vislabāk atbilst, pievienojieties mums!

Bruto alga no 5000 EUR līdz 7200 EUR

PRASĪBAS:

  • Mākoņplatformas konfigurācija
  • Automatizācijas izveide un ieviešana
  • Izstrādes infrastruktūras atbalsts
  • CI un CD plūsmas konfigurācija
  • Linux servera konfigurācija
  • Pieredze ar K8S - Kubernetes
  • Javascript, PHP lietojumprogrammu palīdzība un atbalsts piegādes posmā
  • Lietotņu servera konfigurācija
  • Konteinerizācijas un konteineru orķestrācijas rīki
  • Izstrāde un piegādes automatizācija mobilajiem projektiem
  • Javascript, PHP projekta izveides un izvietošanas automatizācija
  • Nodrošināšanas un konfigurācijas pārvaldības rīku administrēšana

PIENĀKUMI:

  • Mākoņplatformas administrēšana
  • Nepārtraukta integrācija, piegādes plūsmu uzstadīšana
  • Visu veidu būvējumu automatizācija, testu izpilde, piegāde, izvietošana un informācijas apkopošana no visa veida rīkiem un sistēmām.
  • Ievērot "Infrastruktūra kā kods" principus

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Veselības apdrošināšanas polisi (kas ietver zobu aprūpi un ārstnieciskās masāžas terapiju)
  • 100% apmaksātu sporta zāli un baseinu vai citas sporta aktivitātesi
  • Jautru, draudzīgu, starptautisku komandu
  • Iespēju attīstīties kā profesionālim
  • Modernu biroju Rīgā
  • Bezmaksas uzkodas un kafiju
  • Bezmaksas autostāvvietu pie biroja"

DESCRIPTION:

AGCSOFT is looking for DevOps Engineer who is ready to help various projects to launch and maintain their infrastructure and applications in Public Clouds. If you like to keep track on new technologies and implement them where they fit best, join us!

Gross salary from 5000 EUR to 7200 EUR

OUR EXPECTATIONS:

  • Cloud Platform configuration
  • Build and Deployment automation
  • Development Infrastructure Support
  • CI and CD Pipeline configuration
  • Linux server configuration
  • Experience with K8S - Kubernetes
  • Javascript, PHP application assistance and support during delivery stage
  • Application Server configuration
  • Containerization and Container orchestration Tools
  • Build and Delivery automation for Mobile project
  • Build and Deployment automation for Javascript,PHP project
  • Provision and Configuration Management Tools administration

YOUR RESPONSIBILITIES:

  • Cloud Platform administration
  • Continuous Integration, Delivery Pipelines setup
  • Automation of all kind of builds, tests executions, deliveries, deployments and information aggregation from all kind of tools and systems
  • Follow Infrastructure as a Code principles

WE OFFER:

  • Highly competitive salary
  • Amazing health insurance policy (includes dental care and medical massage therapy)
  • 100% paid for gym
  • A friendly, international team
  • A chance to develop as a professional
  • A great, laid-back office environment in Riga
  • Free snacks and coffee
  • Free parking spaces near the office