Partnership Sales Specialist

  • Contract
  • Supply
  • Poland

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijający się Startup Ovoko.pl / RRR.LT to jedna z największych międzynarodowych platform internetowych B2C w Europie dedykowanych do sprzedaży używanych części zamiennych.

Rozszerzamy naszą działalność w Polsce i poszukujemy doświadczonych specjalistów sprzedaży z potwierdzonym doświadczeniem w zdobywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych B2B.

Jeśli uważasz, że Twoje pomysły, doświadczenie i kompetencje mogą przyczynić się do pomyślnego rozwoju naszej firmy, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi (stacje demontażu pojazdów, sprzedawcy używanych części zamiennych)
  • analiza potrzeb biznesowych oraz analiza rynku w kontekście nawiązania współpracy z nowymi klientami,
  • pozyskiwanie klientów przy wykorzystaniu bazy gotowych leadów do obdzwonienia i umówienia spotkania
  • negocjowanie umów i warunków współpracy,
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
  • prowadzenie kalendarza podejmowanych działań i inicjatyw,
  • przygotowanie raportów z działań.

Nasze wymagania

  • przede wszystkim motywacja, wysoki poziom energii, otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju
  • doświadczenie i dobre zrozumienie rynku sprzedaży używanych części zamiennych będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów oraz partnerów biznesowych,
  • umiejętność tworzenia i przeprowadzania prezentacji biznesowych,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne - łatwość w budowaniu relacji i współpracy z innymi ludźmi,
  • zorientowanie na rezultaty, inicjatywa własna,
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim.

To oferujemy

  • pracę w bardzo dynamicznym środowisku, na samym froncie zmian technologicznych i innowacji budując podwaliny cyfryzacji u naszych klientów w Polsce i za granicą,
  • oferujemy pracę na wysokiej jakości sprzęcie (Lenovo, Samsung),
  • kiedy chcesz skorzystać z biura masz do dyspozycji pyszną kawę od baristy, okazjonalne przekąski oraz bogatą strefą relaksu wyposażoną m.in. w konsolę do gier,
  • od pierwszego dnia pracy uzyskasz dostęp do materiałów szkoleniowych i platform edukacyjnych w obszarze rozwiązań Google oraz Microsoft - liczą się Twoje chęci,
  • staramy się być z pracownikami w ważnych momentach nie tylko życia zawodowego - wspólnie celebrujemy również ważne wydarzenia w życiu prywatnym,
  • tworzymy kulturę otwartej komunikacji i wymiany wzajemnych doświadczeń,
  • cenimy inicjatywę własną i wspieramy autonomię w podejmowaniu decyzji,
  • w pierwszych dniach przywitamy Cię na onboardingu, w trakcie którego w luźnej atmosferze poznasz zespół, firmę i swoje obowiązki - nie zapominamy o powitalnym prezencie

1500 EUR - 4000 EUR (B2B kontrakt)

Wynagrodzenie będzie negocjowane na podstawie Twojego doświadczenia i umiejętności.

Location

Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Kujawsko-Pomorskie