Starszy Opiekun ds. Klientów B2B

  • Contract
  • Supply
  • Poland

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijający się Startup Ovoko.pl / RRR.LT to jedna z największych międzynarodowych platform internetowych B2C w Europie dedykowanych do sprzedaży używanych części zamiennych.

Rozszerzamy naszą działalność w Polsce i poszukujemy doświadczonych specjalistów "Starszego Opiekuna ds. Klientów" z potwierdzonym doświadczeniem w rozwijaniu i przekuwaniu w sukces relacji biznesowych B2B.

Jeśli uważasz, że Twoje pomysły, doświadczenie i kompetencje mogą przyczynić się do pomyślnego rozwoju naszej firmy, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • bycie 1 punktem kontaktu dla pozyskanych partnerów biznesowych i zapytań od nich płynących
  • wdrażanie i szkolenie nowych partnerów z obsługi systemu
  • budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych z klientami B2B
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
  • prognowanie i śledzenie na bieżąco wskaźników kluczowych klientów
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu bieżącej identyfikacji możliwości rozwoju na danym obszarze
  • wspieranie nawet najbardziej wymagających żądań klientów i w razie potrzeby eskalowanie ich wewnątrz firmy
  • to stanowisko wymaga sporadycznych podróży służbowych

Nasze wymagania

  • przede wszystkim motywacja, wysoki poziom energii, otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju
  • doświadczenie w sprzedaży używanych części samochodowych przez allegro, ebay lub inne platformy sprzedażowe będzie dużym atutem
  • silne umiejętności priorytetyzowania i organizacji pracy
  • "can do attitude" do rozwiązywania problemów
  • znajmość narzędzi MS Office (w szczególności MS Excel)
  • ogólna wiedza i doświadczenie w eCommerce będzie dodatkowym atutem
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim

To oferujemy

  • pracę w bardzo dynamicznym środowisku, na samym froncie zmian technologicznych i innowacji budując podwaliny cyfryzacji u naszych klientów w Polsce i za granicą,
  • oferujemy pracę na wysokiej jakości sprzęcie (Lenovo, Samsung),
  • w pracy w biurze masz do dyspozycji pyszną kawę, okazjonalne przekąski oraz bogatą strefą relaksu wyposażoną m.in. w konsolę do gier, stół do ping-ponga
  • staramy się być z pracownikami w ważnych momentach nie tylko życia zawodowego - wspólnie celebrujemy również ważne wydarzenia w życiu prywatnym,
  • tworzymy kulturę otwartej komunikacji i wymiany wzajemnych doświadczeń,
  • cenimy inicjatywę własną i wspieramy autonomię w podejmowaniu decyzji,
  • w pierwszych dniach przywitamy Cię na onboardingu, w trakcie którego w luźnej atmosferze poznasz zespół, firmę i swoje obowiązki - nie zapominamy o powitalnym prezencie

1500 EUR - 2500 EUR (B2B kontrakt)

Wynagrodzenie będzie negocjowane na podstawie Twojego doświadczenia i umiejętności.

Lokalizacja

Mazowieckie