Director Vânzări și Servicii Clienți

  • Full-time
  • Chisinau

Responsabilități

Suntem în căutarea unui Director Vânzări și Servicii Clienți care să conducă cu succes echipa noastră de vânzări. Responsabilitățile acestui rol includ gestionarea eficientă a sucursalelor noastre pentru a oferi o experiență excelentă clienților noștri și pentru a atinge obiectivele noastre comerciale.

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a asigura creșterea și atingerea obiectivelor companiei
  • Conducerea și motivarea echipei din sucursale
  • Identificarea și exploatarea produselor noi, pentru diversificarea si creșterea portofoliului de clienți
  • Monitorizarea tendințelor pieței de microcreditare, propunerea soluțiilor de creștere a afacerii
  • Analiza continua a performantei de vânzări și implementarea strategiilor de îmbunătățire a cifrei de afaceri.

Cerinţe

·       Studii superioare in domeniul managementului sau economic

·       Experiență dovedita in poziția similara, de cel puțin 3 ani

·       Excelente abilitați de comunicare și negociere.

·       Competente puternice analitice și de decision making

·       Abilitați de leadership

·       Limbile romana, rusa si engleza la nivel fluent

De ce Sebo?

·    Pachetul salarial motivant;

·     Dezvoltare profesionala intr-o companie leader in domeniul FinTech.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: [email protected], menționând "Director Vânzări și Servicii Clienți" în subiectul emailului.

Condițiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal sunt stabilite în Politica de confidențialitate a datelor cu caracter personal în procesul de recrutare, publicată pe pagina https://www.sebo.md/pagina/cariera.