Customer Support Specialist (PL)

  • Full-time
  • Poland

Opis Pracy

Ovoko | RRR.LT – to jeden z największych międzynarodowych rynków online B2C w Europie, poświęconych częściom używanym. Jesteśmy jedną z najlepszych i wiodących firm na Litwie oraz w krajach bałtyckich w zakresie zarządzania systemem i dystrybucją używanych części samochodowych. Poszukujemy specjalisty ds. Obsługi Klienta, który pomoże naszym użytkownikom w rozwiązaniu problemów technicznych z wykorzystaniem naszych produktów i usług.

Do obowiązków specjalisty ds. Obsługi Klienta zalicza się poszukiwanie rozwiązań, doradzanie użytkownikom wyboru produktów oraz przekazanie informacji o właściwościach produktu. Ważną kwestią są też umiejętności komputerowe oraz oprogramowanie help desk.

Pomożesz kształtować wizerunek naszej firmy, oferując doskonałe wsparcie użytkownika podczas wszystkich procedur sprzedaży i obsługi posprzedażowej.

Obowiązki

  • Dokładne odpowiedzi w terminie na zapytania klientów telefonicznie, drogą mailową lub na czacie.
  • Przygotowywanie i kompletowanie danych do negocjacji z klientami poprzez identyfikowanie potrzeb i wsparcie informacyjne o funkcjach produktów i usług.
  • Analiza informacji wewnętrznej bazy danych o kwestiach technicznych i informacji zwrotnej, opartej na relacji z klientami.
  • Przygotowywanie zestawień oraz wsparcie.
  • Posprzedażowy kontakt z użytkownikiem dotyczący byłych rozwiązań problemów klienta.
  • Gromadzenie opinii klientów oraz informowanie Działów Produktów, Sprzedaży i Marketingu

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub pełnienie podobnych obowiązków CS.
  • Plusem jest znajomość tej branży.
  • Doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania helpdesk i narzędzi wsparcia zdalnego.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętności wielozadaniowe.
  • Dobra znajomość języka angielskiego ustnie i pisemnie.
  • Znajomość innych języków innych jest zaletą.

Oferujemy

  • Nowoczesne środowisko biurowe z osobnym miejscem pracy w zespole oraz odosobnione miejsce do wykonywania konkretnych zadań.
  • Najnowocześniejsze technologie i narzędzia.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Rozwój zawodowy i motywacja (kursy, seminaria, certyfikaty, wyjazdy służbowe itp.).
  • Wspaniały zespół, który lepiej poznasz podczas zajęć integracyjnych.

Oferowane wynagrodzenie

Od 1100 EUR/miesiąc do 2000 EUR/miesiąc (brutto).

Ostateczna oferta będzie odpowiednia do Twego doświadczenia i umiejętności.