Element Digital

Web programmētājs/-a

  • Full-time

Aicinām savai profesionālajai un draudzīgajai komandai pievienoties WEB programmētāju, lai kopā varētu paplašināties un sasniegt jaunas virsotnes!

Kandidāta pienākumi

  • Izstrādāt jaunus WEB risinājumus
  • Aktīva iesaistīšanās projektu izstrādē ar idejām un ieteikumiem
  • Esošu WEB risinājumu uzturēšana un papildināšana

Zināšanas un prasības, ko sagaidām:

  • Web front-end un back-end izstrāde
  • Integrācija ar citām sistēmām (REST API u.c.)
  • Vismaz 1,5 gadu pieredze
  • October CMS/ Drupal CMS / Wordpress CMS
  • PHP, HTML5, Javascript, CSS
  • MSSQL, MySQL, Postgres
  • Git
  • Pieredze izstrādāt un ieviest WEB REST API

Zināšanas, ko novērtēsim:

  • Pieredze ar Canvas, Three.js, Typescript, PWA
  • Pieredze testēšanā, izmantojot PHPUnit un phpspec

Piedāvājam:

  • Oficiālu darba algu (no 1600 EUR - 2900 bruto mēnesī) un pilnas sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšanu
  • Iespēju attīstīt savas zināšanas ar apmācību budžetu
  • Darbu ar aizraujošiem un interesantiem digitāliem projektiem
  • Atsaucīgus un radošus kolēģus
  • Patīkamu darba vidi lielākajā aģentūru grupā B40 Rīgas centrā vai darbu attālināti
  • Iespēju piedalīties noderīgos gan iekšējos gan ārējos semināros un konferencēs
  • Regulārus ārpus darba pasākumus lieliskā kompānijā

Sūti pieteikumu un tiekamies uz kafiju!